Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Doradcy Klienta

  • Katowice, śląskie
  • Asystent
  • 28.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    ASYSTENT DORADCY KLIENTA
    top
    C.H.Beck jest twórcą Systemu Informacji Prawnej Legalis - nowoczesnego rozwiązania informatycznego, wspomagającegoproces wykładni i stosowania prawa, co sprawia, że jest wiodącym dostawcą kompleksowej informacji prawnej dla kancelarii prawnych, a także największych firm i urzędów na terenie całego kraju.
    Dział Wsparcia Sprzedaży, do którego dołączysz, tworzy zespół zgranych i kreatywnych ludzi w każdym wieku. To zespół ludzi, którzy lubią prawo, a w czasie wolnym realizują swoje pasje i zainteresowania.
    W naszych relacjach stawiamy na współpracę, partnerstwo, szczerość i zaufanie. Chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, wzajemnie sobie pomagamy i miło spędzamy ze sobą czas. W codziennej pracy jesteśmy profesjonalistami i staramy się, by każdy nasz Klient dobrze wspominał kontakt z Wydawnictwem C.H.Beck.
    kreska

    • cenisz sobie stabilność zatrudnienia
    • lubisz pracę z ludźmi i jesteś komunikatywny/a
    • działasz energicznie, odważnie i nieszablonowo
    • konsekwentnie dążysz do realizacji założonych celów
    • posiadasz praktyczną znajomość obsługi pakietu MS Office

    Twoje zadania:

    • telefoniczne umawianie spotkań z klientami biznesowymi, instytucjonalnymi i w kancelariach prawnych
    • prowadzenie i aktualizacja kalendarza Doradcy Klienta
    • prowadzenie i aktualizacja bazy kontaktów w systemie CRM
    • raportowanie wyników swojej pracy do przełożonego

    Oferujemy:

    • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00
    • umowa o pracę
    • średnie wynagrodzenie 4300 zł brutto
    • prywatna opieka medyczna
    • dofinansowanie karnetu sportowego
    • dofinansowanie nauki języków obcych
    • jasno określona
      ścieżka kariery
    • świetna atmosfera pracy i zgrany zespół
    • opieka mentora w pierwszych miesiącach pracy
    • konkursy i wyjścia integracyjne
    • dostęp do produktów prawniczych C.H.Beck na preferencyjnych warunkach
    • dogodna lokalizacja biura w centrum Katowic

    Nr ref.: ADK/01/2019

    Lokalizacja biura: Katowice, ul. Opolska 22

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się
    jedynie z wybranymi kandydatami.

    Więcej informacji o nas znajdziesz
    na www.legalis.pl | www.beck.pl

    Informujemy, iż administratorem dobrowolnie podanych danych osobowych jest Wydawnictwo C.H. Beck sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (00-203) przy ul. Bonifraterskiej 17. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji w Wydawnictwie C.H.Beck: https://www.beck.pl/o-nas/kariera/