Ta oferta pracy jest nieaktualna od 69 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Doradcy Klienta Korporacyjnego

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 14.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: AŚ/RKW/06/2018

    Podstawą działania ING Banku Śląskiego jest współpraca i otwartość na różnorodność. Rozwijamy się dzięki skutecznemu działaniu i wychodzeniu z inicjatywą. Jeśli chcesz wprowadzać z nami zmiany i usprawnienia, zapraszamy do aplikowania.

    Twoje zadania:

    • Wspieranie w bieżącej pracy Doradców Klienta Korporacyjnego i Doradców Analityków Klienta Korporacyjnego
    • Dbanie o właściwy obieg dokumentacji związanej z obsługą Klienta
    • Wspieranie Doradców Analityków i Doradców Klienta Korporacyjnego w przygotowaniu i prowadzeniu dokumentacji Klienta związanej z ich bieżącą działalnością, obsługą procesów reklamacyjnych, CDD, itp.
    • Dbanie o utrzymanie kompletu aktualnych dokumentów

    Forma zatrudnienia: umowa na zastępstwo

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Wykształcenia wyższego (licencjat lub w trakcie studiów), preferowane ekonomiczne
    • Teoretycznej znajomości zagadnień z zakresu analizy finansowej
    • Bardzo dobrej znajomości MS Excel
    • Zdolności analitycznego myślenia i generowania niestandardowych rozwiązań
    • Dokładności i systematyczności w realizacji założonych zadań
    • Umiejętności współpracy w zespole
    • Dużej motywacji do rozwoju i samokształcenia
    Oferujemy Ci:
    Stabilne warunki zatrudnieniaSzkolenia i programy rozwojoweDostęp do nowych technologiiPremię uzależnioną
    od wyników
    Prywatną opiekę medycznąPracowniczy program emerytalnyPakiet sportowyKafeteryjny system benefitów