Oferta pracy

Asystent Doradcy Klienta- praca sezonowa

Adreams

24,0027,00 brutto / godz.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa zlecenie
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc w układaniu towaru

  • Prace porządkowe w salonie MediaExpert

  • Pomoc w rozładunku/ załadunku towaru

Nasze wymagania

Hej! Co będziesz robić w najbliższym czasie? A może chcesz zarobić i zdobyć doświadczenie w branży RTV/AGD/IT?

Świetnie się składa, bo w Media Expert właśnie szukamy pracowników na okres listopad-grudzień. Nie musisz mieć doświadczenia, wystarczą chęci i pozytywne nastawienie!

To oferujemy

  • Umowę zlecenie

  • Możliwość zdobycia doświadczenia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 24-27zł/h

Opinie

Mateusz, 24 lat, "W zeszłym roku pracowałem w okresie przedświątecznym. Fajni ludzie, wypłata na czas, idealnie przed świętami".

Łukasz, lat 28, "Miałem zostać tylko 2 miesiące, a. pracuje już 2 lata. Praca elastyczna, zniżki na sprzęt, premia od sprzedaży. Polecam",

Krzysiu, lat 20, "Szukałem czegoś na już, niezobowiązującego i z fajną stawką. Nie zawiodłem się. Rekrutacja szybka, rozmowa po 3 dniach, mogłem zaczynać od razu".