Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Doradcy

Grupa Assiduus

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne przeprowadzanie planu finansowego,

  • Rozpoznawanie i realizowanie potrzeb klientów poprzez proponowanie im nowoczesnych, zindywidualizowanych rozwiązań,

  • Kompleksowe doradztwo w zakresie finansów,

  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami Premium oraz aktywne pozyskiwanie nowych,

  • Zapewnienie klientom doskonałej, jakości obsługi, zgodnej z najwyższymi standardami Grupy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy z klientem indywidualnym lub zamożnym,

  • Dobrej znajomości pakietu MS Office,

  • Gotowości do ciągłego doskonalenia swoich umiejętności zawodowych,

  • Komunikatywności i otwartości na kontakty z ludźmi,

  • Optymizmu, entuzjazmu i zapału do pracy, wysokiej kultury osobistej,

  • Ukierunkowania na realizację zadań i osiąganie założonych zadań.

To oferujemy

  • Atrakcyjne STAŁE wynagrodzenie plus PREMIE,

  • Motywacyjny system wynagrodzeń oraz awansów,

  • Systematyczne szkolenia produktowe i sprzedażowe,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,

  • Doskonałą atmosferę pracy w doświadczonym oraz ambitnym zespole,

  • Dostęp do profesjonalnego systemu e-learning, wsparcie marketingowe i merytoryczne,

  • Narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

ASSIDUUS (z łac. wytrwały) to firma świadcząca usługi doradcze, której priorytetem jest zapewnienie Klientom kompleksowej architektury finansowej umożliwiającej stabilny wzrost na lata. Grupa ASSIDUUS zatrudnia zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem, oferujących wsparcie we wszystkich istotnych filarach niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstw.

ASSIDUUS INVESTMENT PARTNERS to pierwsze inteligentne doradztwo finansowe w Polsce. Tworzone jest przez zespół niezależnych ekspertów finansowo-ubezpieczeniowych, który do przeprowadzenia analizy potrzeb Klienta oraz stworzenia Osobistego Planu Finansowego wykorzystuje zaprojektowaną przez Spółkę aplikację.

Przewiń do profilu firmy