Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent doradcy podatkowego

KANCELARIA ADWOKATÓW I RADCÓW PRAWNYCH P.J. SOWISŁO & TOPOLEWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWO - AKCYJNA

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie projektów opinii oraz dokumentacji z zakresu prawa podatkowego

  • przygotowywanie projektów wniosków o interpretację prawa podatkowego i innych niezbędnych pism do organów podatkowych

  • asystowanie przy przeprowadzaniu przeglądów podatkowych u Klientów, badań typu due diligence

  • bieżące monitorowanie zmian podatkowych

  • wsparcie administracyjne działu doradztwa podatkowego

  • przygotowywanie pism w postępowaniach podatkowych

Nasze wymagania

  • praktyczna znajomość polskiego prawa podatkowego w szczególności w zakresie opodatkowania dochodów osobistych i ubezpieczeń społecznych

  • wykształcenie wyższe – preferowane prawnicze lub ekonomiczne

  • wysoka kultura osobista i rozwinięte zdolności interpersonalne

  • zainteresowanie tematyką podatkową oraz chęć rozwoju w tym obszarze

  • bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • umowę o współpracy w renomowanej i największej wielkopolskiej kancelarii prawnej

  • dalszy rozwój zawodowy w ramach wewnętrznej ścieżki kariery

  • niezbędne narzędzia pracy

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych P.J. Sowisło & Topolewski S.K.A. zatrudni w biurze w Poznaniu osobę na stanowisko:

(nr ref.: asystent/dp/2021)

Przewiń do profilu firmy

Aplikowanie

CV zawierające klauzulę należy kierować elektronicznie za pomocą przycisku aplikowania, w temacie e-maila wpisując numer referencyjny: asystent/dp/2021.

Kancelaria zastrzega sobie możliwość odpowiedzi i kontaktu jedynie z wybranymi osobami.