Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Dorest Doradztwo Restrukturyzacyjne sp. z o. z siedzibą w Warszawie (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Doradcy Restrukturyzacyjnego - pracownik biurowy

AJS TOMASZ SZADKOWSKI

  • ważna jeszcze 8 dni
    do: 31 paź 2021
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • asystent
  • praca stacjonarna

Aleja Władysława Reymonta 12A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Miejsce pracy: Warszawa, Bielany

Wymiar czasu pracy: 1/2 lub pełny etat.

Zakres obowiązków:

porządkowanie, kopiowanie, skanowanie i archiwizacja dokumentów,

ewidencjonowanie i koordynowanie obiegu dokumentów zewnętrznych i wewnętrznych, tworzenie korespondencji seryjnej,

weryfikacja, edycja oraz formatowanie dokumentów,

przygotowywanie prostych pism sądowych i urzędowych.

Wymagania:

skrupulatność, dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,

umiejętność obsługi komputera, urządzeń biurowych, pakietu MS Office, Internetu, mediów społecznościowych – warunek konieczny,

gotowość do poszerzania wiedzy oraz umiejętność analitycznego myślenia

Nasze wymagania

Zależy nam abyś posiadał:

wykształcenie prawnicze (lub w trakcie studiów),

znajomość prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego,

Zachęcamy do przesyłania aplikacji jeśli:

jesteś studentem prawa lub administracji (4,5 rok) lub aplikantem (możliwość elastycznych godzin pracy),

posiadasz doświadczenie w pracy w sądzie (wydziały gospodarcze), kancelarii syndyka, komornika, notariusza lub inne np. w urzędzie w zakresie np. windykacji i egzekucji.

O nas

DOREST Doradztwo Restrukturyzacyjne sp. z o.o. kompleksowo zajmuje się pomocą z zakresu prawa upadłościowego, restrukturyzacyjnego, finansów oraz szeroko pojętego biznesu.