Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Doradcy Restrukturyzacyjnego - pracownik biurowy

AJS TOMASZ SZADKOWSKIO firmie

  • Aleja Władysława Reymonta 12A
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie
  • Pełny etat, Część etatu
  • Asystent

AJS TOMASZ SZADKOWSKI

Aleja Władysława Reymonta 12A

Warszawa

Kancelaria DOREST Doradztwo Restrukturyzacyjne sp. z o.o. kompleksowo zajmuje się pomocą z zakresu prawa upadłościowego, restrukturyzacyjnego, finansów oraz szeroko pojętego biznesu.

Miejsce pracy: Warszawa, Bielany

Wymiar czasu pracy: 1/2 lub pełny etat

Zakres obowiązków:

  • porządkowanie, kopiowanie, skanowanie i archiwizację dokumentów,
  • ewidencjonowanie i koordynowanie obiegu dokumentów zewnętrznych i wewnętrznych, tworzenie korespondencji seryjnej,
  • weryfikacja, edycja oraz formatowanie dokumentów,
  • przygotowywanie prostych pism sądowych i urzędowych.

Wymagania:

  • skrupulatność, dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • umiejętność obsługi komputera, urządzeń biurowych, pakietu MS Office, Internetu, mediów społecznościowych – warunek konieczny,
  • gotowość do poszerzania wiedzy oraz umiejętność analitycznego myślenia

Mile widziane:

  • wykształcenie prawnicze,
  • znajomość prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego,

Zachęcamy do przesyłania aplikacji jeśli:

  • jesteś studentem prawa (4,5 rok) lub aplikantem (możliwość elastycznych godzin pracy),
  • posiadasz doświadczenie w pracy w sądzie (wydziały gospodarcze), kancelarii syndyka, komornika, notariusza lub inne np. w urzędzie w zakresie windykacji i egzekucji.

Ogłoszenie archiwalne