Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Doradcy serwisowego - Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych

Euro-car Sp z o.o.O firmie

  • Pucka 127, Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Euro-car Sp z o.o.

Pucka 127

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie obsługi Klientów i wysokiej jakości usług we wszystkich kwestiach związanych z naprawami blacharsko-lakierniczymi

  • słuchanie potrzeb Klientów i budowaniu z nimi długotrwałych relacji,

  • ścisła współpraca z działami zaangażowanymi w proces sprzedaży i obsługi Klientów

  • kontakty i korespondencja z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi w zakresie realizacji zleceń naprawy

  • realizacja wyznaczonych celów indywidualnych i zespołowych w zakresie sprzedaży usług blacharsko-lakierniczych

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie średnie techniczne

  • masz doświadczenie na stanowisku doradcy serwisowego o specjalności naprawy blacharsko-lakiernicze

  • posiadasz wiedzę praktyczną na temat technologii napraw blacharsko-lakierniczych i mechanicznych samochodów

  • posługujesz się w codziennej pracy MS Office i Audatex

  • dobrze czujesz się w pracy zespołowej i w bezpośrednim kontakcie z Klientem

  • posiadasz prawo jazdy kat.B

To oferujemy

  • pracę w firmie, która dba o swoich pracowników

  • zatrudnienie w formie umowy o pracę

  • dostęp do wiedzy o najnowocześniejszych technologiach związanych z naprawami blacharsko-lakierniczymi

  • system specjalistycznych szkoleń gwarantujących systematyczne podnoszenie kwalifikacji zawodowych

  • możliwość dokonywania napraw na preferencyjnych warunkach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

”FordStore Euro-Car” Gdynia - autoryzowany dealer Forda .

Przewiń do profilu firmy