Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez IRP Biuro Projektów sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent ds. Administracji Biurowej

IRP Biuro Projektów sp. z o.o.

aleja Jana Pawła II 11

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Administracja biura

  • Organizacja dokumentacji biurowej

  • Obsługa korespondencji

  • Miejsce pracy: centrum Warszawy

  • Godziny Pracy - od 9-17 (elastyczne)

Nasze wymagania

  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne

  • Znajomość obsługi komputera: MS Word, Excel

  • Dobra organizacja pracy

  • Obowiązkowa znajomość języka angielskiego

  • Mile widziana znajomość języka włoskiego

To oferujemy

  • Ciekawą pracę na pełen etat, lub inne formy współpracy,

  • Możliwości rozwoju zawodowego,

  • Bardzo dobre warunki pracy,

  • Elastyczny czas pracy,

  • Miłą atmosferę;

O nas

IRP Biuro Projektów sp. z o. o. jest biurem projektowym branży konstrukcji inżynierskich i podziemnych. Spółka zajmuje się wykonywaniem dużych projektów z branży mostowej, tuneli i robót podziemnych w całej swojej złożoności i formie.

IRP wykonuje projekty dla dużych firm budowlanych z Polski z zagranicy, oraz dla Skarbu Państwa.

Grupa operuje z zachowaniem standardów:

ISO 9001:2008

ISO 14001:2004

OHSAS 18001:2007