Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent ds. Administracji

UNIMOT ENERGIA I GAZ Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • odpowiadanie za nadawanie i odbieranie korespondencji;

  • obsługa głównych skrzynek mailowych firmy;

  • przyjmowanie i obsługa zgłoszeń od klientów i pracowników;

  • wspomaganie zespołu w codziennych obowiązkach i procesach;

  • odpowiadanie za archiwizację dokumentów zgodnie z ustalonymi wytycznymi oraz funkcjonującymi w firmie wzorami;

  • odpowiadanie za zaopatrzenie artykułów biurowych;

  • bieżący, telefoniczny kontakt z klientem.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe;

  • znajomość MS Office;

  • otwartość na rozmowy z klientami;

  • świetna organizacja własnej pracy, umiejętność ustalania priorytetów;

  • dokładność i skrupulatność.

To oferujemy

  • stabilną pracę stacjonarną w centrum Gdańska Wrzeszcz (Garnizon);

  • szanse na realizowanie własnych pomysłów i rozwiązań;

  • świetną atmosferę w zgranym zespole;

  • dodatkowe benefity;

  • pracę w najszybciej rozwijającej się branży w Polsce;

  • elastyczny czas pracy;

  • wsparcie operacyjne i merytoryczne ze strony firmy.

UNIMOT ENERGIA I GAZ Sp. z o.o.

Zajmujemy się sprzedażą energii elektrycznej i gazu ziemnego dla klientów biznesowych oraz instalacji fotowoltaicznych dla klientów B2B i B2C.

W związku z intensywnym rozwojem sprzedaży w obszarze fotowoltaiki i uruchomieniem marki AVIA Solar poszukujemy pracowników do naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy