Oferta pracy

Asystent ds. Administracji

Atos Polska

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa administracyjna Front Desku.

  • Ewidencja i zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą.

  • Odbiór i wysyłka przesyłek kurierskich.

  • Obsługa korespondencji e-mail oraz rozmów telefonicznych.

  • Przyjmowanie gości oraz obsługa spotkań biznesowych.

  • Zamawianie artykułów biurowych i spożywczych.

  • Kontakt z administracją budynku, zgłaszanie usterek itp.

  • Bieżące wsparcie administracyjne pracowników firmy.

  • Dbanie o biuro i dobry wizerunek firmy.

  • Wsparcie w organizacji wydarzeń firmowych.

  • Bieżące zadania zlecone.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie na poziomie min. B2.

  • Znajomość obsługi pakietu programów MS Office (w szczególności Word i Excel).

  • Kompetencje interpersonalne i wysoka kultura osobista.

  • Dobra organizacja stanowiska pracy i czasu pracy.

  • Umiejętność pisania i tworzenia komunikacji wewnętrznej.

  • Samodzielność, zaangażowanie i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • Pracę dla marki uznanej na całym świecie, obecnej w ponad 70 krajach.

  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Niezbędne narzędzia pracy: komputer i telefon komórkowy.

  • Biuro w atrakcyjnym kompleksie biznesowym.

  • Realizowanie wyzwań zawodowych w firmie z certyfikatem Great Place to Work.

  • Dostęp do bardzo bogatej wewnętrznej platformy e-learningowej.

  • Możliwość pacy zdalnej jeden dzień w tygodniu.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie do pasji

  • świętowanie wyjątkowych dni

  • vouchery, niespodzianki i upominki

Możliwości rozwoju

  • Możliwość poznania zasad pracy Front Desku.

  • Możliwość awansu wewnętrznego w firmie.

  • Współpraca z różnymi działami w firmie (Finanse, Marketing, HR).

  • Dostęp do licznych programów szkoleniowych na platformie e-learningowej.