Logo Pracuj.pl

Asystent ds. administracji

Meiko Trans Polska Sp. z o.o.O firmie

Meiko Trans Polska Sp. z o.o.

Leona Wyczółkowskiego 121

Gliwice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • rejestracja faktur oraz dokumentów księgowych
  • ścisła współpraca z biurem rachunkowym
  • rejestrowanie należności od klientów
  • rozliczanie czasu pracy pracowników

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie (minimum)
  • język angielski – na poziomie komunikatywnym
  • doświadczenie w pracy biurowej – warunek konieczny
  • znajomość obsługi komputera (pakiet Office)
  • preferowane miejsce zamieszkania: Gliwice

Mile widziane

  • doświadczenie/ wykształcenie z zakresu HR

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • przyjazną atmosferę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • premię miesięczną i półroczną
  • prywatną opiekę zdrowotną (Luxmed) po okresie próbnym

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • spotkania integracyjne

MEIKO TRANS POLSKA Sp. z o.o. to japońska firma spedycyjno-logistyczna.

Asystent ds. administracji, Leona Wyczółkowskiego 121, Gliwice