Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent ds. Administracji i Księgowości

SMG Agency Kalinowski, Zwiarko Spółka Jawna

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • pilnowanie spraw organizacyjnych i terminów

  • pomoc w sprawach księgowo-administracyjnych

  • obsługa obiegu faktur

  • bycie partnerem dla organizacji, aby radzić sobie z ciągle zmieniającym się zapotrzebowaniem

  • prowadzenie korespondencji i zapewnienie sprawnej dystrybucji poczty przychodzącej i wychodzącej

  • w razie potrzeby przygotowywanie raportów Excel

  • współpraca z Biurem Księgowym:

  • tworzenie raportów, sprawozdań, prezentacji i innych materiałów informacyjnych

  • przygotowywanie raportów i prognoz

Nasze wymagania

  • czynne prawo jazdy kat B,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • doskonałe umiejętności organizacyjne z możliwością skutecznego ustalania priorytetów

  • znajomość języka polskiego i angielskiego – zarówno w piśmie jak i mowie

  • solidna znajomość narzędzi MS Office

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • umiejętność prawidłowej interpretacji informacji i wyciągania słusznych wniosków, czyli logiczne myślenie, analiza danych, umiejętność poszukiwania informacji, umiejętności komunikacyjne i szeroko pojęta kreatywność.

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia;

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • możliwość rozwoju zawodowego i wdrażania własnych pomysłów;

  • służbowy laptop oraz telefon komórkowy;

  • indywidualną ścieżkę kariery - z nami rozwiniesz skrzydła;

  • w pełni wyposażone, ergonomiczne, wygodne i przyjemne miejsce pracy;

  • luźną, niekorporacyjną atmosferę w pracy i ciekawe imprezy integracyjne.

O nas

Pracuj z najlepszymi profesjonalistami, najnowszymi technologiami przy najciekawszych projektach. Jesteśmy młodym i stabilnym zespołem, który tworzy dla branży zdrowia. Wyróżniamy się świetną atmosferą w pracy oraz często nieszablonowym podejściem do działania. Między nami nie ma nudy, ale też niepotrzebnego spięcia. Rozmawiamy ze sobą bez „zbędnych kantów”. Wśród nas są programiści, graficy, copywriterzy i inni. Jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej, koniecznie odwiedź naszą stronę: www.smg-agency.pl.

Kogo szukamy?

  • Jeśli jesteś osobą ambitną, lubiącą wyzwania i chcesz rozwijać swoje kompetencje wśród podobnych do siebie osób - to Ciebie właśnie szukamy.