Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent ds. administracji

Aplixcom Solution sp. z o.o. sp.k.

Józefa Marcika 12

Łagiewniki-Borek Fałęcki

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc w pracy sekretariatu

  • Dbanie o zaopatrzenie biura

  • Koordynowanie obiegu dokumentów

  • Umawianie spotkań i telekonferencji dla działu handlowego

  • Współpraca z agencją marketingową, wymiana informacji

  • Wsparcie Zarządu w codziennej pracy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Sumienność, wytrwałość

  • Wysokie umiejętności interpersonalne

  • Umiejętność i chęć nawiązywania nowych kontaktów

  • Doświadczenie w pracy biurowej / sekretariacie

  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku telemarketera

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego i prawo jazdy

To oferujemy

  • Bardzo dobre warunki zatrudnienia, umowa o pracę

  • Motywujący system premii

  • Praca w kameralnym gronie w nowoczesnym biurze

  • Dostęp do bazy danych w profesjonalnym systemie CRM

  • Możliwość rozwoju zawodowego w stronę Office managera

  • Pełne wyposażenie stanowiska pracy, służbowy laptop i telefon

  • Pakiet usług lekarskich w Luxmed

  • Karta Multisport

  • Dodatkowe bonusy – spotkania integracyjne, owocowe poniedziałki, wyśmienita kawa i szafa pełna herbaty

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • platforma e-learningowa

  • karta multisport

Firma Aplixcom Solutions (www.aplixcom.pl) tworzy i oferuje autorski system Aplixcom SCADA-MES (www.scada-mes.pl), który został bardzo dobrze przyjęty na rynku. Nasza firma jest również partnerem globalnej marki INFOR.

Do naszych klientów należą firmy z Polski i za granicą, które dzięki naszemu rozwiązaniu osiągają poprawę wyników wydajnościowych i jakościowych.

System APLIXCOM SCADA-MES został wyróżniony nagrodą Produktu Roku czasopisma Control Engineering.

Ze względu na rozwój do naszego zespołu poszukujemy zaangażowanych ludzi z pasją, którzy swój talent chcą wykorzystać w samodzielnym tworzeniu czegoś nowego i wyjątkowego.

Przewiń do profilu firmy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie działu administracji oraz działu handlowego w codziennej pracy. Szukamy kogoś nastawionego na stopniowy rozwój w stronę bardziej odpowiedzialnych ról w naszej firmie.