Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent ds. administracji

HRLEASING Agencja Pracy Tymczasowej Jakub ArnoldO firmie

  • Wielogórska 1
    Legnica, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

HRLEASING Agencja Pracy Tymczasowej Jakub Arnold

Wielogórska 1

Legnica

Agencja pracy HRLeasing.pl z Legnicy wyrosła z umiejętności zaspokojenia braku rąk do pracy w polskich przedsiębiorstwach. Potrafimy zrekrutować odpowiednich pracowników ze Wschodu, którzy chcą dobrze i rzetelnie pracować. Ludzi, którzy chcą rozpocząć nowe życie.

Zadania dla Ciebie:

  • prace administracyjno-kadrowe (przygotowywanie i zajmowanie się dokumentacją firmową oraz korespondencją),
  • obsługa urządzeń biurowych,
  • bezpośredni kontakt z klientami oraz pracownikami firmy (głównie obcokrajowcami),
  • kontakt z Urzędami (bezpośredni, tel., e-mail),
  • wykonywanie doraźnych poleceń przełożonych.

Oczekujemy:

  • umiejętności pracy w zespole,
  • motywacji do pracy oraz chęć zdobywania wiedzy i doświadczeń na tym stanowisku,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • mile widziana znajomość języka rosyjskiego,
  • umiejętności efektywnego zarządzania własnym czasem oraz powierzonymi zadaniami,
  • entuzjazmu i inicjatywy w działaniu.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w agencji zatrudnienia z wieloletnim doświadczeniem,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie,
  • wdrożenie umożliwiające pełną samodzielność,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia,
  • praca w młodym i zmotywowanym zespole.

Ogłoszenie archiwalne