Asystent ds. administracji

ALDI Polska

  • Lisi Ogon (pow. bydgoski)

    Lisi Ogon (pow. bydgoski), kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa biura.

  • Przyjmowanie oraz nadawanie poczty oraz przesyłek kurierskich.

  • Prowadzenie rejestrów obiegu dokumentów (w tym poczty przychodzącej).

  • Zaopatrywanie biur Spółki Regionalnej w materiały biurowe oraz artykuły spożywcze.

  • Kompletowanie, przygotowywanie oraz archiwizacja dokumentów.

  • Prowadzenie ewidencji wyposażenia.

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie obsługi procesu poczty, zlecania usług serwisowych, zamawiania towarów.

  • Przygotowywanie i pozyskiwanie danych do raportów, zestawień, analiz.

  • Kompletacja i wysyłka na sklepy materiałów marketingowych, artykułów biurowych.

  • Obsługa skanera, wydruk etykiet wysyłkowych.

  • Utrzymanie porządku na miejscu pracy (prace porządkowe związane z prowadzeniem stanów, utylizacją ww. materiałów, drobne prace transportowe).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie.

  • Znajomość pakietu Office.

  • Szybkość działania oraz staranność.

  • Umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Umowa o pracę w stabilnej firmie z ponad 100-letnią tradycją

  • Brak okresu próbnego

  • Pierwsza umowa na rok, kolejna na czas nieokreślony

  • Karty przedpłacone do sklepów ALDI

  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Ubezpieczenie na życie

  • Pakiet sportowy

  • Życzliwa atmosfera pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • brak okresu próbnego

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa rekrutacyjna etap I

2

Decyzja o zatrudnieniu

Dodatkowe informacje

Użycie męskiej formy gramatycznej przy nazywaniu osób lub funkcji w niniejszym ogłoszeniu nie oznacza różnicowania ze względu na płeć. Przedstawiciele wszystkich płci są traktowani równorzędnie.

ALDI Polska

ALDI to ponad 80 000 pracowników w Europie. Wspólnie budujemy najlepsze doświadczenia klientów i pracowników oraz nową wizję handlu. Od ponad 100 lat funkcjonujemy na rynku – nasza tradycja daje nam poczucie pewności i stabilności. Doceniamy naszych klientów, partnerów i współpracowników. To właśnie oni motywują nas, do tworzenia najwyższej jakości w każdym możliwym aspekcie – zarówno naszych produktów, jak i naszego środowiska pracy.

Napędzają nas ludzie, po prostu.

ALDI to środowisko pracy, które zmienia się każdego dnia. Mamy odważną wizję i wiemy, jak krok po kroju ją zrealizować. Każdego dnia samodzielnie realizujemy zadania, uczymy się nowych rzeczy i zdobywamy

kolejne doświadczenia.

Przewiń do profilu firmy