Asystent ds. Administracji

EOS KSI Polska Sp. z o. o.O firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ważna jeszcze 16 dni
    do: 20 sie 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsuga korespondencji wychodzącej

  • Drukowanie korespondencji wychodzącej

  • Przygotowywanie książek nadawczych

  • Skanowanie, pakowanie, adresowanie korespondencji wychodzącej.

  • Opracowywanie zwrotów korespondencji wychodzącej.

  • Importowanie do systemu operacyjnego zdigitalizowanej dokumentacji wychodzącej i zwróconej.

  • Zmiana danych osobowych w systemie operacyjnym.

  • Archiwizowanie książek nadawczych.

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie urządzeń biurowych, materiałów do wydruku, masowego wydruku, nadawania przesyłek.

  • Bieżąca współpraca z zespołem w zakresie procesu korespondencji wychodzącej

  • Inne prace zlecone przez przełożonego

Nasze wymagania

  • Status studenta

  • Dyspozycyjność - 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku

  • Skrupulatność, dokładność i odpowiedzialności w działaniu

  • Sumienność i samodzielność w realizacji powierzonych zadań

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy zlecenie

  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji

  • Pozytywną atmosferę i pracę w zespole profesjonalistów

  • Wsparcie w pozyskaniu potrzebnej wiedzy

  • Dogodną lokalizację biura

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

EOS KSI Polska Sp. z o. o.

EOS KSI Polska należy do międzynarodowej grupy EOS Holding, w którym pracują eksperci w dziedzinie międzynarodowego zarządzania wierzytelnościami. Więcej na https://pl.eos-solutions.com

Grupa EOS jest częścią międzynarodowej Grupy OTTO, dostarczającej usługi finansowe dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Dzięki naszym pracownikom na całym świecie rozwijamy się każdego dnia.

Oferujemy różnorodne działania w innowacyjnym środowisku pracy. Cenimy sobie kreatywność, uczciwość i zaufanie.

Przewiń do profilu firmy