W CV prosimy dopisać kaluzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Dif Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
DIF Sp. z o.o.

Asystent ds. administracji

DIF Sp. z o.o.O firmie

  • Nieszawska 11, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 22 dni
    do: 07 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Nieszawska 11

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • dekretowanie faktur kosztowych

  • kontrola faktur kosztowych

  • prowadzenie ewidencji pomocniczych

  • skanowanie dokumentów i wprowadzanie do obiegu elektronicznego systemu OPTIMA

  • nadzór na zamówieniami na materiały biurowe

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie poparte doświaczeniem na podobnym stanowisku mile widziani studenci ostatnich lat studiów licencjackich/magisterskich w zakresie rachunkowości lub pokrewnych,

  • zdolności analityczne i organizacyjne,

  • wysoka kultura osobista.

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • zdobycie doświadczenia zawodowego w pracy administracyjno - księgowej firmy produkcyjnej,

  • możliwość rozwoju w strukturach działu finansowego

  • atrakcyjny pakiet socjalny

Jesteśmy firmą z kapitałem zagranicznym, poddostawcą przemysłu motoryzacyjnego. W naszym zakładzie w Poznaniu produkujemy metalowe części do systemów bezpieczeństwa pasażera.

Przewiń do profilu firmy