Oferta pracy

Asystent ds. Administracji

BiofarmO firmie

  • Wałbrzyska 13, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Biofarm

Wałbrzyska 13

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • organizacja harmonogramu prac firm odpowiedzialnych za utrzymanie techniczne obiektów w tym współpraca z firmą odpowiedzialną za utylizację materiałów zadrukowanych,

  • wsparcie przy planowaniu przeglądów, napraw, modernizacji oraz opracowywanie haromonogramów i kalkulacji kosztowych z tym związanych,

  • prowadzenie sprawozdawczości z zakresu działalności eksploatacyjnej,

  • prowadzenie korespondencji,

  • prowadzenie dokumentacji obiektowej dotyczącą zezwoleń, decyzji, umów, planów zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz jej archiwizacja.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie (mile widziane wyższe)

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile wiedziane w zakresie administrowania nieruchomościami),

  • dobrą organizację pracy, wielozadaniowość,

  • znajomość języka angielskiego (mile widziana)

  • znajomość pakietu MS Office.

  • czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do odbywania podróży służbowych

To oferujemy

  • stabilne zatrudnię w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie adekwatne do stanowiska i umiejętności

  • możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów na preferencyjnych warunkach np. opieka medyczna MEDICOVER, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe

  • niezbędne narzędzia pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Jeśli jesteś osobą, która:

  • lubi pracę administracyjną

  • ceni dynamikę w działaniu

  • potrafi dobrze zorganizować i zaplanować swoją pracę

  • potrafi rozwiązywać problemy

  • jest samodzielna, dokładna i systematyczna