Oferta pracy

Asystent ds. Administracji

ARGENTA

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie korespondencji przychodzącej i wychodzącej,

  • Koordynowanie przepływu dokumentów oraz informacji służbowych,

  • Zarządzanie dokumentami firmowymi (skanowanie, archiwizacja, wysyłka, obieg faktur),

  • Aktualizowanie danych w programie ERP,

  • Obsługa centrali telefonicznej,

  • Obsługa sal konferencyjnych, dbanie o zaopatrzenie biura.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe;

  • Min. roczne doświadczenie na stanowisku administracyjnym,

  • Doświadczenie w pracy z danymi,

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Microsoft Excel,

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,

  • Pozytywne nastawienie oraz wysoka kultura osobista,

  • Umiejętność organizacji własnej pracy.

Mile widziane

  • Znajomość systemu Comarch ERP XL,

  • Doświadczenie w pracy w branży około medycznej.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Wsparcie socjalne (ZFŚS)

  • Kartę Multisport, prywatna opiekę medyczną, platformę do nauki języków obcych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

ARGENTA

Argenta to 30 lat doświadczenia na rynku diagnostyki oraz wyposażenia laboratorium, rzetelność i innowacja w działaniu. Główne obszary naszej aktywności to: mikrobiologia przemysłowa, mikrobiologia kliniczna, diagnostyka laboratoryjna, diagnostyka weterynaryjna, biologia molekularna oraz badania naukowe.

Przewiń do profilu firmy