Oferta pracy

Asystent ds. Administracji

BiofarmO firmie

Biofarm

Wałbrzyska 13

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie przy planowaniu przeglądów, napraw, modernizacji oraz opracowywanie kalkulacji koszowych z tym związanych

  • prowadzenie sprawozdawczości z zakresu działalności eksploatacyjnej

  • prowadzenie dokumentacji obiektowej dotyczącej zezwoleń, decyzji, umów i planów zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz ich archiwizacja

  • organizacja harmonogramu prac firm odpowiedzialnych za utrzymanie techniczne obiektów

  • prowadzenie korespondencji działowej

  • wsparcie administracyjne w sekretariacie firmy

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy administracyjnej (mile widziane doświadczenie w administrowaniu nieruchomościami)

  • wykształcenie średnie techniczne (mile widziane wyższe)

  • czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do odbywania podróży służbowych

To oferujemy

  • brak okresu próbnego - pierwsza umowa na 9 miesięcy

  • szkolenia i rozwój

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Jeśli jesteś osobą, która:

  • lubi pracę administracyjną

  • ceni dynamikę w działaniu

  • potrafi dobrze zorganizować i zaplanować swoją pracę

  • potrafi rozwiązywać problemy

  • jest samodzielna, dokładna i systematyczna

  • biegle posługuje się pakietem MS Office (w szczególności Word, Excel)

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy