Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent ds. administracji

Polgrys Kruszywa Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie, analiza oraz nadzór nad umowami z zewnętrznymi podmiotami związanymi z działalnością firmy;

  • Nadzór nad dokumentacją i sprawami dotyczącymi BHP, księgowości, kadr, itp.;

  • Kontakt z Urzędami oraz kontrola dokumentacji urzędowej;

  • Wsparcie Zarządu firmy w prowadzeniu projektów inwestycyjnych;

  • Kontakt z klientami, partnerami oraz kontrahentami firmy;

  • Współpraca z podwykonawcami realizującymi powierzone im zadania na rzecz firmy;

  • Tworzenie pism, dokumentów, raportów i zestawień na potrzeby Zarządu;

  • Organizacja spotkań służbowych;

  • Współpraca z innymi działami firmy;

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • Umiejętność rozumienia dokumentów handlowych, przepisów prawnych;

  • Dobra znajomość Pakietu MS Office, w szczególności programu Excel;

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy biurowej/ administracyjnej;

  • Mile widziane wykształcenie wyższe na kierunkach takich jak: administracja, prawo czy zarządzanie;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;

  • Wysoka kultura osobista oraz zaangażowanie w rozwój firmy;

  • Dyspozycyjność.

To oferujemy

  • Umowę o pracę oraz wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i doświadczenia;

  • Możliwość rozwoju osobistego oraz długoletnią współpracę.

  • Benefity

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

Kogo poszukujemy?

Osoby dobrze zorganizowanej, wielozadaniowej, która odnajdzie się w dynamicznym środowisku pracy, wymagającej cierpliwości i dokładności. Jeśli szybko się uczysz oraz z łatwością budujesz relacje ta praca będzie odpowiednia dla Ciebie!