Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent ds. Administracji Sprzedaży i Logistyki

TCL BELGIUM SOCIETE ANONYME S A ODDZIAŁ W POLSCE

Aleje Jerozolimskie 178

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • przetwarzanie zamówień w systemie SAP

  • przetwarzanie zamówień w CRM

  • współpraca z działem finansowym, działem sprzedaży, fabryką, przewoźnikami

  • wystawianie faktur, not obciążeniowych/kredytowych, dystrybucja dokumentów dla działu sprzedaży i klientów

  • kontakt z klientami poprzez udzielanie informacji i odpowiedzi na pytania

  • wystawianie w systemie not kredytowych serwisowych dla Polski i krajów bałtyckich

  • koordynowanie i planowanie wysyłek do klientów we współpracy z fabryką i centrami logistycznymi

  • zbieranie informacji o dostępności produktów i ich dostawie

  • przygotowywanie instrukcji wysyłki i ich dystrybucja do fabryki

  • optymalizacja załadunku ciężarówek

  • koordynowanie procesu załadunku i dostawy we współpracy ze spedycją i magazynem

  • sprawdzanie dokumentów przewozowych (CMR)

  • sprawdzanie i akceptowanie faktur transportowych

Nasze wymagania

  • student bądź absolwent studiów wyższych (mile widziane studia z zakresu logistyki)

  • komunikatywność

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • mile widziane pierwsze doświadczenie w logistyce/obsłudze klienta

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta lunchowa)

  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • bony żywieniowe

  • program rekomendacji pracowników

Nasze mocne strony:

  • Chęć rozwoju i podejmowania wyzwań

  • Wysokie ambicje

  • Międzynarodowy mindset

  • Integracja pionowa

  • Europejska centrala z siedzibą we Francji, niedaleko Paryża (Issy les Moulineaux)

Założona w 1981 r. firma TCL Electronics (HKSE 01070) jest wiodącą firmą w branży elektroniki użytkowej, zatrudniającą 25 000 pracowników w 78 krajach i zajmującą obecnie drugie miejsce na świecie wśród dostawców telewizorów LCD.

TCL Electronics opracowało specjalistyczną technologię, promując produkcję swoich telewizorów LED od A do Z i jest jedną z najszybciej rozwijających się marek high-tech na świecie.

Nasz slogan to „The Creative Life”.

Przewiń do profilu firmy