Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent ds. Administracji Sprzedaży

Storck Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z Key Account Managerem

  • Administracja rabatami promocyjnymi

  • Rozliczanie promocji

  • Rozliczanie faktur za realizację usług promocyjnych

  • Wprowadzanie promocji do systemu SFA/CRM

  • Wprowadzanie oraz aktualizacja listingów w systemie SFA/CRM

  • Archiwizacja wyników przeprowadzonych aktywności promocyjnych

  • Monitorowanie sprzedaży produktów sezonowych

  • Przygotowanie kart dla nowych produktów / standów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w dziale finansowo-księgowym, wsparcia sprzedaży lub np. na stanowisku Asystent Kupca - mile widziane

  • Podstawowa znajomość MS Excel

  • Komunikatywność i umiejętność współpracy z różnymi działami w firmie

  • Dobra organizacja pracy własnej, dokładność i skrupulatność

  • Umiejętność i chęć szybkiego uczenia się

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz pakiet benefitów

  • Pracę w międzynarodowym środowisku, ze znanymi i cenionymi markami w gronie doświadczonych profesjonalistów

  • Przyjazną atmosferę opartą o wzajemny szacunek, zaufanie i współpracę

  • Doskonałą lokalizację biura – w centrum Warszawy przy linii metra (Rondo Daszyńskiego)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

Grupa Storck jest jednym z największych na świecie producentów cukierków i specjałów czekoladowych. Nasze produkty, dostępne w ponad 100 krajach świata, stały się częścią codziennego życia ich mieszkańców. Grupę Storck tworzy ponad 6000 Pracowników z różnych krajów, z pasją, ambicjami i kompetencjami. Dlatego każdego dnia rośniemy w siłę na rynku międzynarodowym i na rynkach lokalnych. Zawsze z entuzjazmem witamy w zespole tych wszystkich, którzy chcą rozwijać się razem z nami i naszymi markami.

Storck Sp. z o.o. jest dystrybutorem znanych marek cukierków i specjałów czekoladowych na rynek polski. Obecnie poszukujemy do naszego zespołu osób, które swoją pasją, energią, zaangażowaniem i miłością do słodyczy chcą dzielić się z innymi.

Przewiń do profilu firmy

Aplikacja

Osoby zainteresowane ofertą oraz spełniające powyższe wymagania serdecznie zapraszamy do przesłania CV poprzez wybranie opcji APLIKUJ pod ogłoszeniem.

Dziękujemy wszystkim Kandydatom za przesłanie swoich aplikacji. Równocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Aplikacje bez dopisanej klauzuli ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych nie będą rozpatrywane.