Ta oferta pracy jest nieaktualna od 74 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent ds. Administracji Sprzedaży

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 09.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego klienta, firmy Storck Sp. z o.o., będącej dystrybutorem znanych marek cukierków i specjałów czekoladowych na rynek polski, poszukujemy osób, które swoją pasją, energią, zaangażowaniem i miłością do słodyczy chcą dzielić się z innymi.

    Jeżeli jesteś taką osobą, dołącz do zespołu jako:

    Miejsce pracy: Warszawa
    C/MR/AS/2018/03

    Obowiązki:

    • Organizacja spotkań Zespołu Sprzedaży
    • Rejestracja faktur oraz żądań korekt
    • Kontrola i księgowanie faktur od klienta i aktualizowanie tabeli kosztowej
    • Wystawianie faktur korygujących oraz załączników do faktur za rabaty
    • Zamawianie i rozliczanie bonów towarowych na działania lokalne
    • Kontrola rozliczenia budżetów i zobowiązań
    • Administracja kosztami stałymi
    • Udział w przygotowywaniu procedur i regulaminów (np. akcje specjalne)

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. średnie bądź w trakcie studiów wyższych
    • Mile widziane doświadczenie w dziale finansowo-księgowym lub wsparcia sprzedaży
    • Podstawowa znajomość MS Excel
    • Komunikatywność i umiejętność współpracy z różnymi działami w firmie
    • Dobra organizacja pracy własnej, dokładność i skrupulatność
    • Umiejętność szybkiego uczenia się oraz chęć poznawania nowych rzeczy

    Oferujemy:

    • Pracę ze znanymi i cenionymi markami
    • Stałe zatrudnienie w stabilnej firmie (umowa o pracę na czas określony do 31 grudnia 2019)
    • Ciekawą, samodzielną i pełną wyzwań pracę
    • Dodatki socjalne
    • Doskonałą lokalizację biura  – w centrum Warszawy przy linii metra

    Administratorem danych jest Human Capital Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa 02-739, ul. Wałbrzyska 11 / 252. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.