Ta oferta pracy jest nieaktualna od 278 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent ds. administracji w dziale płac

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 07.02.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Grupa City Service
łączy spółki
świadczące usługi tj.:
Fakty o nas:
Kompleksowe zarządzanie nieruchomościami mieszkalnymi, publicznymi, komercyjnymi
Działamy na terenie Polski, Litwy Łotwy, Rosji oraz Hiszpanii
Działalność ciepłownicza
na podstawie koncesji na wytwarzanie, przesyłanie, dystrybucję ciepła oraz obrót nim
Opiekujemy się budynkami
o powierzchni ponad 30 mln m2
Techniczna obsługa nieruchomości mieszkalnych, publicznych, komercyjnych
W Polsce posiadamy 21 oddziałów, 110 biur
Pogotowie techniczne 24h 7 dni w tygodniu
W Polsce zatrudniamy około 1000 pracowników, jako Grupa zatrudniamy 6 tysięcy pracowników

Grupa City Service specjalizująca się w świadczeniu usługi zarządzania dla nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych poszukuje studentów i absolwentów kierunków finansowo-rachunkowych zainteresowanych pracą na stanowisku:

Asystenta ds. administracji w dziale płac
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres zadań:

  • Wsparcie działu płac w obsłudze administracyjno-płacowej, w tym pomoc przy naliczaniu wynagrodzeń,
  • Sporządzanie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach, prowadzenie korespondencji, udzielanie odpowiedzi w zakresie płac,
  • Pomoc przy sporządzaniu deklaracji podatkowych oraz w raportowaniu okresowym.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów z zakresu ekonomii, finansów lub rachunkowości,
  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku,
  • Zainteresowanie zagadnieniami wynagrodzeń,
  • Skrupulatność i dokładność,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy zespołowej,
  • Znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza programu Excel.

Mile widziane:

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość systemu TETA oraz programu Płatnik,
  • Znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Możliwość zdobywania doświadczenia w obszarze kadr i płac,
  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie na podstawie umowy o pracę,
  • Prywatną opiekę medyczną.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku „Aplikuj”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.

Proszę o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926, ze zm)”.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się