Oferta pracy

Asystent ds. administracji w dziale transportu

Dasko Logistics Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 5 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta, asystent

Twój zakres obowiązków

Jeśli bliskie są Tobie wartości naszej organizacji takiej jak: ludzkie podejście do każdego osoby i problemu, odpowiedzialność, sumienności i rzetelność w życiu wykonywaniu swoich obowiązków, to:

MATURZYSTO, ABSOLWENCIE!

obecnie do naszej siedziby w Niepruszewie pod Poznaniem do wsparcia działu planowania transportu poszukujemy osoby chętne do odbycia płatnej praktyki w okresie od listopada do stycznia 2022. Po pozytywnej ocenie możliwość zatrudnienia na stałe.

Nasze wymagania

  • interesuje Ciebie poznanie pracy działu transportu od strony praktycznej i zdobycie doświadczenia pod okiem ekspertów,

  • jesteś osobą dobrze zorganizowaną, dokładną i zaangażowaną,

  • chętnie komunikujesz się w j. niemieckim lub angielskim,

  • dobrze odnajdujesz się w środowisku MS Office,

  • chciałbyś wesprzeć nas w administrowaniu dokumentacją transportową,

  • posiadasz teoretyczna lub/ i praktyczną znajomość zagadnień przepisów transportowych,

  • lubisz pracować zespołowo i posiadasz umiejętności komunikacyjne.

To oferujemy

  • Płatny staż w dziale Planowania transportu (na ustalony okres z możliwością przedłużenia)

  • Intersującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie,

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenie kwalifikacji zawodowych,

  • Udział w bieżących zadaniach realizowanych przez Pracowników działu,

  • Przyjazną atmosferę opartą na współpracy,

  • Finansowanie dojazdów do pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • premia świąteczna

Grupa Dasko to stabilna, rodzinna firma z wieloletnią tradycją, świadcząca usługi transportu międzynarodowego towarów chłodzonych i mrożonych. Posiadamy łącznie 4 oddziały: dwa oddziały w Holandii oraz po jednym w Niemczech i Polsce.

Przewiń do profilu firmy