Ta oferta pracy jest nieaktualna od 184 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent ds. Administracji

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 22.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma ASM Sales Force Agency specjalizuje się we wszystkich formach wsparcia sprzedaży. Merchandising, promocje sprzedaży, leasing pracowniczy, outsourcing sił sprzedaży, dystrybucja materiałów POS, monitoring cen, jak również wsparcie w procesie wprowadzania nowych produktów, to główny zakres usług.

    Aktualnie poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za bieżące wsparcie pracy Account Managera, poprzez zbieranie informacji z terenu, a także raportowaniem danych w systemie po weryfikacji zadań od Przedstawicieli Regionalnych.

    Zadania:
    • Przygotowywanie prezentacji dla Klientów firmy,
    • Tworzenie kalkulacji kosztów w Excelu,
    • Sporządzanie raportów i zestawień,
    • Organizacja i udział w licznych szkoleniach,
    • Stała współpraca z Account Managerem,
    • Kontakt z Przedstawicielami Regionu.
    Nasze oczekiwania:
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, wielozadaniowość,
    • Umiejętności analityczne,
    • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
    • Bardzo dobra znajomość Pakietu Office – warunek konieczny,
    • Umiejętność pracy pod dużą presją czasu,
    • Dobra znajomość języka angielskiego,
    • Umiejętność nawiązywania kontaktu z Klientem.

    Oferujemy:

    • Umowę zlecenie,
    • Pracę w stabilnej firmie o dobrej pozycji na rynku,
    • Pracę dla renomowanych Klientów,
    • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy,
    • Narzędzia pracy,
    • Karta MultiSport.

    Zainteresowane osoby, które posiadają wyżej wymienione kwalifikacje prosimy o przesłanie aplikacji
    (CV i list motywacyjny) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

    Skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    Prosimy o dopisanie klauzuli:
    "Zgadzam się na przetwarzanie przez ASM Sales Force Agency, moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych - Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z póź. zm.).