Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent ds. Administracji

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 3000–4500 zł brutto / mies.
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 09.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DALKIA POLSKA sp. z o.o.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Praca w ramach małej struktury osadzonej w dużej międzynarodowej grupie kapitałowej;
    • Prowadzenie terminarzy członków zarządu;
    • Organizowanie wyjazdów służbowych, w tym zagranicznych;
    • Obsługa korespondencji przychodzącej/wychodzącej, przepływu dokumentacji finansowej i kadrowej;
    • Przyjmowanie, łączenie telefonów
    • Wsparcie administracyjne pracowników biura;
    • Zarządzanie logistyką biura (w tym umowami z dostawcami, umową najmu, samochodami służbowymi, telefonami, zakupami biurowymi …);
    • Ewidencja umów i innych dokumentów Spółki;
    • Obsługa gości.

    Wymagania:

    • Znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (j. francuski będzie dodatkowym atutem);
    • Dobra znajomość narzędzi informatycznych MS Office;
    • Duża zdolność samodzielnego działania; komunikatywność, skrupulatność.

    Oferujemy:

    • Wynagrodzenie w ramach umowy o pracę, na pełen etat;
    • Premia motywacyjna w oparciu o realizację zadań i celów;
    • Dodatkowa opieka medyczna;
    • Praca w Warszawie (centrum) w godzinach 9-17.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu niniejszej rekrutacji zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych"