Oferta pracy

Asystent ds. administracji

Alucrom Sp. z o.o.O firmie

  • Jana Długosza 2, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

Alucrom Sp. z o.o.

Jana Długosza 2

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie dokumentów dotyczących procesu zatrudniania pracowników, prowadzenie akt osobowych, kierowanie pracowników na badania i szkolenia BHP

  • Dbanie o płynny obieg dokumentacji i korespondencji z pracownikami

  • Zakup i dystrybucja odzieży roboczej dla pracowników

  • Opracowywanie zestawień, raportów, baz danych

  • Zarządzanie flotą samochodową

  • Zarządzanie logistyką wyjazdów pracowników (zamawianie biletów, organizacja noclegów)

  • Wsparcie projektów realizowanych w dziale

Podział czasu pracy
100%

Praca biurowa

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub student

  • Doświadczenie w pracy w kadrach, administracji, agencjach pracy będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętności organizacji pracy własnej oraz współpracy z zespołem

  • Dokładność i skrupulatność

  • Znajomość Excel

  • Prawo jazdy kat B jako warunek konieczny

To oferujemy

  • Umowa zlecenie

  • Pakiet socjalny (opieka medyczna, program sportowy, wczasy pod gruszą)

  • Wysoki poziom samodzielności na zajmowanym stanowisku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Alucrom jest wiodącym szwedzkim dostawcą usług z zakresu obróbki powierzchni i ochrony antykorozyjnej. Nasi specjaliści realizują zaawansowane projekty z zakresu malowania poprzedzonego przygotowaniem powierzchni. W połączeniu z naszym ponad 60-letnim doświadczeniem, kompetencjami oraz w wielu przypadkach unikalnymi metodami produkcji, mamy możliwość oferowania naszym klientom rozwiązań efektywnych kosztowo, a zarazem charakteryzujących się wysoką jakością.

Od 1996 roku jesteśmy częścią Midroc Europe, która dziś znajduje się w 70 lokalizacjach w Szwecji.

Dla nas sztuka obróbki powierzchni to zarówno tradycyjne rzemiosło, jak i nowoczesna nauka, która stale się rozwija.

Przewiń do profilu firmy