Oferta pracy

Asystent ds. Administracji z językiem włoskim

SGS

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • asystent
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie do systemu informacji dotyczących audytów i certyfikatów włoskiej placówki SGS

  • prace administracyjne na korporacyjnych bazach danych

  • zapewnianie stałego przepływu informacji i dokumentacji

  • wspieranie firmy poprzez działania z obszaru Back Office

Nasze wymagania

  • Aplikuj, jeśli:

  • znasz j. włoski na poziomie min. B1 (praca wymaga stałego użytkowania tego języka w formie pisemnej)

  • znasz j. angielski na poziomie komunikatywnym (B2)

  • jesteś dokładny i zorientowany na szczegóły

  • posiadasz zdolności analityczne

  • lubisz pracować w zespole

  • znasz pakiet MS Office (szczególnie MS Excel)

  • chcesz zdobyć praktyczne doświadczenie w obszarze administracji danymi

Mile widziane

  • studia w obszarze administracyjnym, ekonomicznym lub biznesowym (w trakcie)

To oferujemy

  • możliwość zdobycia pierwszych szlifów zawodowych w obszarze administracji w międzynarodowym środowisku pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie z sektora SSC

  • zatrudnienie w ramach umowy zlecenie na okres ok. 3-6 miesięcy w godzinach biznesowych (z możliwością kontynuowania dalszej współpracy) w niepełnym wymiarze godzin (min 20h tygodniowo) z możliwością elastycznego dopasowania grafiku w zależności od potrzeb kandydata

  • pracę w trybie hybrydowym (głównie zdalnie, od czasu do czasu z wizytą w biurze w Katowicach)

  • przestronne, nowoczesne biuro w Katowicach, w pobliżu centrum handlowego Trzy Stawy

  • Program Poleceń Pracowniczych

  • Program Inicjatyw Pracowniczych

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

SGS

Firma SGS jest światowym liderem w dziedzinie kontroli, weryfikacji, testowania i certyfikacji. Jesteśmy uznawani za światowy wzorzec w dziedzinie jakości i rzetelności. Prowadzimy sieć ponad 2600 oddziałów i laboratoriów na całym świecie, które zatrudniają ponad 96000 pracowników.

Przewiń do profilu firmy