Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent ds. administracyjno-badawczych w laboratorium badawczym i wzorcującym

Certbud Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Bukowiecka 92

Targówek

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • drukowanie kart badań oraz pozostałą dokumentację związaną z realizowanymi badaniami w laboratorium

  • nadzór na dokumentami i bazami danych LAB

  • wydawanie przyrządów kontrolno-pomiarowych, dbanie o dobry stan sprzętu

  • wysyłanie przyrządów kontrolno-pomiarowych do wzorcowania

  • praca z normami badawczymi (zakres podstawowy)

  • wykonywanie badań, dokumentowanie fotograficzne procesu montażu drzwi, okien i bram

  • nanoszenie schematu pomiaru szczelin drzwi oraz innych wyrobów budowlanych na proste rysunki techniczne zgodne z obiektem rzeczywistym, przyjętym do badania w laboratorium

  • wsparcie w doraźnych pracach administracyjnych, składania zamówień do laboratorium

  • wykonywanie raportów z badań na podstawie wyników z badań laboratorium

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne mile widziane wyższe lub w trakcie studiów

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office, CAD lub SolidWorks

  • umiejętność czytania rysunków technicznych oraz wyobraźnia przestrzenna

  • mile widziana znajomość języka angielskiego

  • mile widziane doświadczenie w branży budowlanej

  • prawo jazdy kat. B

  • komunikatywność

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • pakiet szkoleń wdrażających do pracy

  • praca w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole

  • wdrożenie do pracy pod nadzorem doświadczonej kadry inżynierskiej

  • zapoznanie się produkcją różnych wyrobów budowlanych w zakładach produkcyjnych

  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego

  • dopłata do karty MultiSport

  • dofinansowanie do studiów oraz szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe