Ta oferta pracy jest nieaktualna od 73 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent ds. administracyjno-biurowych

  • Błonie, mazowieckie
  • Asystent
  • 08.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Spedycja międzynarodowa o ugruntowanej pozycji na rynku usług transportowych, z wieloletnim doświadczeniem, w związku z rozwojem firmy poszukuje kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy:Błonie
    Region:mazowieckie

    OPIS STANOWISKA:

    • Wprowadzenie danych do systemu
    • Fakturowanie
    • Bieżąca obsługa biura firmy

    WYMAGANIA:

    • Doświadczenie na stanowisku związanym z organizacją biura
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Sprawna obsługa komputera
    • Prawo jazdy kat. B

    OFERUJEMY:

    • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Pracę w przyjaznym i dynamicznym zespole fachowców
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) do dnia 31.05.2018 klikając w przycisk aplikowania.
    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.