Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent ds. Administracyjno-Biurowych

EKOINBUD Sp. z o.o.

  • Geodetów 29, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Geodetów 29

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • obsługa mailowa i telefoniczna klientów i kontrahentów

  • zapewnieniu sprawnego obiegu dokumentów w firmie

  • współpraca z Zarządem w zakresie załatwianie spraw bieżących

  • wsparcie pracowników innych działów w pracach biurowych

  • przyjmowanie gości oraz koordynowanie i obsługa spotkań w firmie

  • zapewnienie materiałów biurowych, chemicznych i spożywczych

  • dbałość o estetykę i funkcjonalność biura

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy związanej z obsługą klientów,

  • doświadczenie w pracy biurowej,

  • biegła obsługa MS Office,

  • prawo jazdy kategorii B i praktyczna umiejętność prowadzenia samochodu,

  • atutem będzie znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • zatrudnienie w firmie, która ma stabilną pozycję na rynku usług budowlanych,

  • zatrudnienie w formie o umowę o pracę,

  • wdrożenie do pracy na stanowisku przez doświadczonego współpracownika,

  • dofinansowanie do pakietu opieki medycznej,

  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,

  • dobrze wyposażoną kuchnię i świetną kawę,

  • program poleceń pracowniczych.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Grupa EKOINBUD z siedzibą w Gdańsku - Kokoszkach świadczy usługi budowlane zarówno w technologiach tradycyjnych, jak i w nowoczesnych technologiach energooszczędnych. Jesteśmy Generalnym Wykonawcą i producentem prefabrykowanych domów oraz budynków użyteczności publicznej pod marką ECOLOGIQ.

Zatrudniamy zespół młodych i aktywnych specjalistów z branży budowlanej. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.ecologiq.pl

Przewiń do profilu firmy