Oferta pracy

Asystent ds. administracyjno-biurowych

LOCOTRANSSPED Sp. Z O.O.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Baraniaka 88C

Nowe Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Porządkowanie oraz skanowanie dużej ilości bieżącej dokumentacji,

  • Podział poczty ze względu na ich charakter,

  • Obsługa pozostałych urządzeń biurowych (m.in. kserowanie dokumentów, wykonywanie innych czynności biurowych),

  • Archiwizacja dokumentów,

  • Wsparcie administracyjne współpracowników Zespołu Rozliczeń w bieżących działaniach,

  • Zastępowanie Specjalisty ds. Administracji w zakresie obsługi recepcji,

  • Wyjazdy do Urzędów/Instytucji,

  • Dbałość o tworzenie pozytywnego wizerunku firmy i funkcjonalność biura.

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność 8h dziennie od poniedziałku do piątku (08:00 - 16:00),

  • Doświadczenie w pracy biurowej bardzo mile widziane,

  • Doświadczenie w branży transportowej będzie stanowiło duży atut,

  • Łatwość obsługi pakietu MS Office i urządzeń biurowych,

  • Wysoka kultura osobista,

  • Skrupulatność, sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,

  • Odpowiedzialność i dobra organizacja pracy,

  • Entuzjazm, pozytywne nastawienie i inicjatywa w podejmowaniu działań,

  • Otwartość w nawiązywaniu kontaktów osobistych i telefonicznych,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym (min. B1).

Mile widziane

Prawo jazdy kat. B :-)

To oferujemy

  • Możliwość samodzielnej realizacji zadań, rozwijania umiejętności w zakresie wykonywanej pracy,

  • Elastyczną formę współpracy: umowa zlecenie lub umowa o pracę,

  • Spotkania zespołu służące wymianie informacji,

  • Pakiet benefitów jak opieka medyczna i kartę Multisport,

  • Doskonałą lokalizację biura (przy Jeziorze Maltańskim),

  • Pracę w Młodym Zespole oraz dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Od ponad 10 lat dostarczamy naszym klientom efektywne rozwiązania w zakresie transportu i logistyki, zapewniając rozwiązania dla globalnych łańcuchów dostaw. Zapewniamy codzienny serwis logistyczny dla ponad 7000 kontrahentów w całej Europy. Jeśli nie znasz naszej organizacji, przekonaj się jakie wartości są dla nas najważniejsze i dołącz do naszego zespołu specjalistów.

Przewiń do profilu firmy