Oferta pracy

Asystent ds. Administracyjno-Biurowych

COMPTEST POLSKA sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Comptest Polska jest niezależnym,pogwarancyjnym centrum naprawczym urządzeń telekomunikacyjnych jak również dystrybutorem sprzętu IT.

Opis stanowiska:

  • weryfikacja i wprowadzanie faktur handlowych do systemu Subiekt.
  • organizowanie i nadzorowanie wysyłek importowych i eksportowych oraz    dokumentacji z nimi związanej.
  • współpraca z klientami w zakresie odbioru i dostawy sprzętu skierowanych do napraw.
  • kontakt z dostawcami i klientami w zakresie dokumentacji handlowej  - pozyskiwanie faktur sprzedażowych,dbanie o formalny przebieg realizacji zamówień.
  • organizacja i nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem biura - zamawianie artykułów biurowych , sanitarnych itp.
  • wsparcie zespołu w realizacji zadań od strony administracyjnej  - pomoc w organizacji pracy.

Wymagania:

  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie.
  • podstawowa znajomość programu MS Office (praca na arkuszu kalkulacyjnym,sporządzanie dokumentów w Word) i obsługi komputera.
  • wykształcenie min. średnie
  • sumienności

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie z wieloletnim doświadczeniem
  • pracę w zgranym i dynamicznym zespole
  • pakiety medyczne
  • zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę od poniedziałku do piątku
  • możliwość rozwoju zawodowego

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy