Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent ds. Administracyjno-Handlowych

Pikseo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.

4 8006 000 brutto / mies.
  • Objazdowa 1, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Objazdowa 1

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • efektywna współpraca z pracownikami wybranych działów firmy,

  • kontakt z klientem wg. standardów firmy (telefoniczny i e-mailowy),

  • sporządzanie ofert handlowych oraz doradztwo w wyborze naszych produktów,

  • opracowanie raportów i analiz,

  • wprowadzanie i weryfikacja informacji w bazie danych,

  • dbałość o wizerunek firmy i marki.

Nasze wymagania

  • zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy,

  • odpowiedzialność oraz samodzielność,

  • biegła obsługa komputera,

  • znajomość środowiska internetowego,

  • chęć do pracy i rozwoju.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po odbyciu okresu testowego),

  • wynagrodzenie 3500zł netto + atrakcyjny system premiowy,

  • szkolenia wstępne prowadzone przez specjalistów,

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje prowadzone przez specjalistów Google,

  • atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, multisport),

  • ścieżka rozwoju – wyjdziemy Tobie naprzeciw,

  • godziny pracy: 8-16,

  • pracę w nowoczesnym biurze w przyjaznej atmosferze,

  • paczki na święta, prezent na urodziny,

  • piłkarzyki, bilard, dart, ps4, owoce, dobra kawa, itd.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

PIKSEO - jeden z oficjalnych partnerów Google! Obecnie obsługujemy ponad 2500 firm z całej Polski i zagranicy. Zatrudniamy 200 osób w 3 oddziałach, ponad 100 z nich to certyfikowani specjaliści Google!

Stale się rozwijamy i robimy wszystko żeby być w czołówce w branży.

Zapraszamy na naszą stronę: www.pikseo.pl

Przewiń do profilu firmy

Chętnie powitamy w naszym zespole nowe ambitne osoby, które szukają zatrudnienia w nieustannie rozwijającej się branży. Czekamy na Twoją aplikację!