Oferta pracy

Asystent ds. administracyjno-kadrowych

Toplast Tomaszewscy sp.jO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Rodzinna firma zajmująca się produkcją detali z tworzyw sztucznych oraz wykonywaniem oprzyrządowania do produkcji z tworzyw założona w roku 1972 z ugruntowaną pozycją rynkową. Naszymi klientami są duże firmy z branży instalacyjnej oraz wykończenia wnętrz. Firma zatrudnia 30 pracowników.

Zakres obowiązków:

  • aktywne prowadzenie biura (nadzór nad korespondencją, zamawianie materiałów eksploatacyjnych, itp.);
  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej, ewidencja urlopów i zwolnień lekarskich;
  • nadzór nad terminami okresowych badań lekarskich oraz szkoleń BHP pracowników;
  • pomoc przy wprowadzaniu danych księgowych;
  • tworzenie raportów i sprawozdań;

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie;
  • znajomość obsługi urządzeń biurowych;
  • podstawowa znajomość pakietu Office;
  • podstawowa znajomość języka angielskiego;
  • mile widziana znajomość systemu Symfonia;
  • dobra organizacja pracy własnej;

Oferujemy:

  • spokojną pracę w miłym zespole;
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00;
  • ubezpieczenie na życie;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • kartę multisport.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji, klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy