Oferta pracy

Asystent ds. administracyjno-kadrowych z j. niemieckim

Estel Polska Sp. z o.o.O firmie

Estel Polska Sp. z o.o.

Lubelska 43A

Olsztyn

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą w branży beauty. Oferujemy profesjonalne produkty dla fryzjerów. Nasz zespół tworzą ludzie pełni pasji oraz zaangażowania w swoją pracę. Więcej o nas na: https://estel.pro/pl/pl

O stanowisku:

Stanowisko Asystenta ds. administracyjno-kadrowych z j. niemieckim to wsparcie Naszej firmy w zakresie działań biurowych oraz kadrowych. W swojej pracy będziesz odpowiedzialny za nadzór i obieg dokumentów w firmie, jak również przygotowanie raportów oraz ścisłą współpracę z innymi działami firmy.

Główne zadania:

  • kompleksowa realizacja zadań biurowych i administracyjnych,
  • wspieranie procesów rekrutacyjnych,
  • współpraca z biurem rachunkowym oraz biurem kadrowym,
  • dbanie o prawidłowy obieg i przechowywanie dokumentów, tworzenie niezbędnych raportów,
  • komunikacja z współpracownikami oraz bezpośrednim przełożonym,
  • zapewnianie odpowiedniej do potrzeb firmy ilości materiałów biurowych,
  • tłumaczenie dokumentów, korespondencji oraz innych materiałów z języka niemieckiego na język polski oraz z języka polskiego na język niemiecki,
  • tłumaczenie spotkań z języka niemieckiego na język polski i odwrotnie.
  • prowadzenie kalendarza biura,
  • pomoc całemu zespołowi w realizacji bieżących zadań.

Jeżeli:

  • znasz język niemiecki w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie,
  • posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • posiadasz wiedzę lub/i doświadczenie z zakresu administracji i obsługi biura,
  • jesteś samodzielny/a i doskonale radzisz sobie z organizacją własnej pracy,
  • jesteś punktualny/a, komunikatywny/a oraz rzetelnie podchodzisz do wykonywanych obowiązków,
  • umiesz pracować w zespole,
  • posiadasz praktyczną umiejętność obsługi komputera, oraz programów MS Office
  • znasz podstawy obsługi programu SAP (opcjonalnie)

W zamian oferujemy:

  • umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w międzynarodowej dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
  • stabilne środowisko pracy oraz niezbędne narzędzia,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.
Jeśli spodobała się ci się nasza oferta pracy, wyślij zgłoszenie za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) przez ESTEL Polska Sp. z o.o. z siedzibą Lubelska 43A, 10-410 Olsztyn.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy