Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent ds. administracyjno - technicznych

Blumenbecker Polska Sp. z o.o.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad stanem technicznym pomieszczeń i sprzętów będących w posiadaniu firmy, w tym zlecanie usuwania awarii.

  • Zamawianie usług zewnętrznych.

  • Zaopatrzenie i gospodarka odzieżą roboczą, obuwia roboczego, środków ochrony osobistej oraz narzędzi zgodnie z bieżącymi potrzebami.

  • Tworzenie raportów na potrzeby działu.

  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy dla pracowników działu.

  • Wykonywanie prostych prac z zakresu obsługi produkcji,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie.

  • Bardzo dobra znajomość EXCELA.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy własnej.

  • Samodzielność, sumienność, rzetelność, dokładność, spostrzegawczość.

To oferujemy

  • Pracę jednozmianową (od 7.00 do 15.00) w stabilnej, międzynarodowej firmie,

  • Umowę o pracę

  • Stałe wynagrodzenie,

  • Szkolenia i rozwój umiejętności,

  • Zgrany i przyjazny Zespół,

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

Blumenbecker Polska Sp. z o.o. to wiodący dostawca usług i produktów z zakresu elektrotechniki i automatyki przemysłowej. Nasza firma specjalizuje się w prefabrykacji szaf i pulpitów sterowniczych oraz rozdzielnic elektrycznych. Od ponad 16 lat zapewniamy stabilne zatrudnienie naszym pracownikom.

Przewiń do profilu firmy