Logo Pracuj.pl

Asystent ds. administracyjnych

MaspexO firmie

  • Lublin
    Lublin, lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie recepcji firmy
  • Koordynacja obiegu dokumentów, w tym ewidencjonowanie korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Współpraca z firmami kurierskimi
  • Obsługa centrali telefonicznej
  • Przyjmowanie oraz obsługa gości
  • Pomoc w organizacji i obsłudze spotkań w biurze (w tym rezerwacje i przygotowanie sal konferencyjnych)
  • Zamawianie artykułów biurowych
  • Bieżące prace biurowe i wsparcie administracyjne zespołu, inne zlecone zadania organizacyjne
  • Dbanie o właściwy wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego lub ostatnie lata studiów w trybie zaocznym (administracja lub pokrewne)
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Bardzo dobrej znajomości obsługi pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint), mile widziana znajomość programów graficznych np. Canva
  • Umiejętności redagowania pism i prowadzenia korespondencji
  • Dyspozycyjności (praca w godzinach 8-16), punktualności oraz zaangażowania
  • Samodzielności i odpowiedzialności w realizowaniu powierzonych zadań
  • Umiejętności współpracy w zespole i pozytywnego nastawienia
  • Czynne prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Pracę w zespole osób, dla których ważna jest współpraca i współdziałanie
  • Dostęp do nowoczesnych technologii
  • Długą listę benefitów pozapłacowych o których chętnie opowiemy podczas rozmowy kwalifikacyjnej

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • wyprawka dla dziecka
  • paczki świąteczne
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • karta MultiSport
  • dofinansowanie do posiłków/obiadów

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Asystent ds. administracyjnych, Lublin