Asystent ds. administracyjnych

  • Sopot, pomorskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 23.04.2019
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 23.05.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma OCEANIC S.A. od ponad 35 lat jest obecna na rynku ze swoją unikalną na skalę światową filozofią tworzenia produktów dla osób ze skórą wrażliwą i skłonną do alergii. Zatrudniamy blisko 350 osób, a jako jeden z liderów polskiego rynku kosmetycznego jesteśmy obecni ze swoimi produktami zarówno na rynku nowoczesnym, tradycyjnym jak i farmaceutycznym. Nasze produkty można znaleźć na półkach w ponad 40 krajach świata na 5 kontynentach. Nie stoimy w miejscu – cały czas odpowiadamy na zmieniające się potrzeby naszych klientów, a jednocześnie niezmiennie dbamy o najwyższą jakość i bezpieczeństwo naszych produktów.

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Sopot

    ZADANIA

    • obsługa sekretariatu: odbieranie, łączenie rozmów telefonicznych, korespondencja
      z klientami, obsługa gości firmy, organizacja spotkań, wyjazdów służbowych pracowników, zamawianie wizytówek
    • rejestracja i obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej, przesyłek kurierskich
    • wsparcie administracyjne: administrowanie i nadzór nad obiegiem dokumentów firmowych i faktur, archiwizowanie dokumentów
    • składanie zamówień na materiały biurowe i środki czystości oraz rozliczanie ich zużycia
    • nadzór nad pracownikami gospodarczymi

    WYMAGANIA

    • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
    • praktyczna znajomość pakietu MS Office
    • umiejętność obsługi urządzeń biurowych
    • samodzielność  i umiejętności organizacyjne
    • obowiązkowość i zaangażowania w powierzone zadania
    • wysoka kultura osobista
    • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
    • mile widziane prawo jazdy

    Oferujemy

    Umowa
    o pracę
    Zatrudnienie w organizacji będącej jednym z liderów
    na rynku
    Opieka medyczna
    grupy LUXMED
    Dofinansowanie
    do karty MultiSport
    Zniżka pracownicza
    na wszystkie produkty
    oferowane przez OCEANIC S.A.
    Pakiet świadczeń
    socjalnych
    Szkolenia
    produktowe
    Program wdrożenia
    do organizacji dla nowych pracowników
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Administratorem danych jest OCEANIC S.A. z siedzibą w Sopocie, przy ul. Łokietka 58. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji i mogą być udostępniane do innych spółek z grupy kapitałowej. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usunięcia poprzez wysyłanie maila na adres: [email protected] Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Szersze informacje na temat przetwarzania przez nas danych osobowych znajdują się tutaj.