Asystent ds. administracyjnych z językiem włoskim

Vitis Pharma Sp. z o.o.O firmie

Vitis Pharma Sp. z o.o.

Chmielna 85/87

Warszawa

Vitis Pharma sp. z o.o. należąca do włoskiej grupy Dicofarm, lider rynku suplementów diety i wyrobów medycznych poszukuje osoby na stanowisko:

(Miejsce pracy: Warszawa)

Zakres obowiązków:

  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Obsługa centrali telefonicznej
  • Obsługa i organizacja spotkań biurowych
  • Wsparcie administracyjne dla GM i pracowników biura
  • Zakup art. biurowych, spożywczych, eksploatacyjnych na potrzeby biura
  • Tłumaczenia materiałów i dokumentów na potrzeby Spółki

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka włoskiego min. B2 – warunek konieczny
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość oprogramowania MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • Samodzielność w podejmowaniu działań, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Komunikatywność, solidność i skrupulatność
  • Wykształcenie wyższe lub 4-5 rok studiów

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze godzin
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy