Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent ds. administracyjnych

Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Zakład Żywiec 2O firmie

  • Żywiec

    Żywiec, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne wsparcie Dyrektorów w realizacji bieżących zadań.

  • Przygotowywanie zestawień, analiz i prezentacji (j. polski i j. angielski).

  • Prowadzenie zleconych projektów.

  • Obsługa sekretariatu.

  • Organizowanie spotkań i wydarzeń firmowych.

  • Organizowanie podróży służbowych.

Nasze wymagania

  • Twoja znajomość języka angielskiego (języka francuskiego jako dodatkowy atut) umożliwia swobodną komunikację ustną i pisemną.

  • Word, Excel, PowerPoint i Outlook to Twoje codzienne narzędzia pracy.

  • Cechuje Cię wysoka kultura osobista.

  • Potrafisz doskonale organizować swoją pracę i wspierać w tym innych.

  • Potrafisz pracować samodzielnie pod presją czasu.

  • Jesteś osobą zaangażowaną i kreatywną.

  • Zaskakujesz rozwiązaniami.

  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Odpowiednie warunki Twojej pracy: stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z Hutchinson Poland; pakiet socjalny (dofinansowanie do wypoczynku „wczasy pod gruszą”, premie świąteczne oraz paczki Mikołajkowe dla Twoich dzieci); stołówkę zakładową; pełne wdrożenie na stanowisku pracy; niezbędne narzędzia pracy; bezpłatny parking.

  • Twój rozwój: interesująca i pełna wyzwań praca w międzynarodowym środowisku, transfer wiedzy, szkolenia.

  • Twoje zdrowie i kondycję: prywatną opiekę medyczną za 1 zł miesięcznie (z możliwością rozszerzenia pakietu na członków rodziny i znajomych); prywatne ubezpieczenie na życie PZU (z możliwością rozszerzenia pakietu na członków rodziny); medycynę pracy na terenie zakładu.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Chcesz do nas dołączyć?

Prześlij nam swoje CV w temacie wpisując „Asystent ds. Administracyjnych ” lub skontaktuj się telefonicznie z Działem Personalnym: tel. 602 752 910.