Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent ds. analiz i wsparcia sprzedaży

Fast Poland Sp. z o.o.

Kwietniowa 36

Wypędy (pow. pruszkowski)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie działu sprzedaży w realizacji strategii sprzedażowych

  • Praca w systemie SAP

  • Sporządzanie raportów, analiz w programie MS Excel

  • Podnoszenie efektywności i wyników sprzedażowych

  • Wsparcie Product Managerów i Działy Handlowego

  • Kontakt i współpraca z klientami firmy

  • Tworzenie cenników oraz nadzorowanie prawidłowości cen w systemie SAP

  • Przygotowywanie opisów produktowych

  • Opieka nad platformą B2B, konfigurowanie ustawień produktów, marek, wprowadzanie cen, promocji, aktywacja nowych klientów

  • Prowadzenie rejestru umów handlowych i archiwizowanie dokumentów

Nasze wymagania

  • Miejsce zamieszkania: Warszawa lub okolice (praca w Wypędach koło Janek) - mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego (codzienna komunikacja z centralą zagraniczną)

  • Znajomość MS Excel w stopniu zaawansowanym

  • Umiejętność pracy w systemach ERP

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz przekuwania wniosków na cele

  • Wzorowa organizacja czasu pracy

  • Kreatywność, komunikatywność, asertywność i duża samodzielność

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kompetencji

  • Ciekawą pracę w dynamicznym środowisku międzynarodowej firmy

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • Umowę o pracę wraz z pakietem socjalnym

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i strategii

  • Dla osób nieposiadających samochodu zapewniamy stały bezpłatny transport z pętli autobusowej na Okęciu do siedziby firmy

O nas

Grupa FAST jest producentem 11 marek własnych z kategorii: AGD, RTV, akcesoriów kuchennych, wyposażenia domu i ogrodu oraz zabawek.

Grupa Fast zatrudnia 2000 pracowników i sprzedaje swoje produkty w ponad 30 krajach na świecie.

Nasze marki to: Sencor, Philco, Buxton, Yenkee, Retlux, Lamart, Fieldmann, Stell, Buddy Toys, Bayby, Sage

Poszukujemy osoby pełnej entuzjazmu, zorganizowanej i nastawionej na współpracę, która dołączy do naszego zespołu na stanowisku: Asystent ds. analiz i wsparcia sprzedaży