Oferta pracy

Asystent ds. Automatyki

POLBRUK S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent
Polbruk S.A. to lider rynku kostki brukowej w Polsce, z 19 zakładami produkcyjnymi oraz silną siecią dystrybucji na terenie całego kraju. Przynależność do irlandzkiej Grupy CRH plc, światowego lidera w produkcji i dystrybucji materiałów budowlanych, motywuje nas do ciągłego, dynamicznego rozwoju.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
umowa o pracę – pełny etat
miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Programowanie sterowników PLC,
  • Projekty rozwojowe Industry 4.0,
  • Rozwój infrastruktury sieciowej Industry (Internet of Things),
  • Aktualizacja dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń,
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych,
  • Wsparcie w pracach utrzymania ruchu.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, w tym studenci studiów zaocznych: (automatyka i robotyka, elektrotechnika, mechatronika itp.),
  • Ogólna wiedza na temat elektrotechniki, automatyki, układów napędowych,
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji układów elektrycznych,
  • Znajomość podstaw programowania sterowników PLC,
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność pracy w zespole, zdolności interpersonalne,
  • Dyspozycyjność i gotowość na wyjazdy,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Podstawowa znajomość dowolnego języka programowania,
  • Chęć rozwoju i motywacja do poszerzania własnej wiedzy.

Mile widziane:

  • Znajomość SCADA, HMI,
  • Umiejętność podstawowej obsługi programów CAD,
  • Uprawnienia SEP,

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
  • Możliwość osobistego rozwoju i zdobywanie nowego doświadczenia,
  • Szkolenia z zakresu automatyki, robotyki, programowania,
  • Doskonalenie języka angielskiego z pomocą profesjonalnych lektorów,
  • Dofinansowanie zajęć sportowych,
  • Niezbędne narzędzia pracy - laptop oraz telefon służbowy,
  • Dobrą atmosferę pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj teraz".

Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Na dokumentach prosimy umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Polbruk S.A. z siedzibą w Gdańsku, przy ul. Nowy Świat 16 C, 80-299 Gdańsk w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.”.

Ogłoszenie archiwalne