Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent ds. badań i rozwoju

STEPAN POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w badaniach aplikacyjnych

  • Wykonywanie analiz fizykochemicznych

  • Prowadzenie bieżącej dokumentacji wyników badań

  • Sprawdzanie, konserwacja i kalibracja sprzętu kontrolno-pomiarowego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne, preferowane chemiczne lub pokrewne

  • Doświadczenie w pracy w laboratorium

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Doświadczenie w analizach GPC

To oferujemy

  • Pracę w nowoczesnym laboratorium R&D na terenie Kampusu Pracze

  • Międzynarodowe środowisko pracy

  • Program rozwoju zawodowego

  • Przyjazną atmosferę

  • Benefity pozapłacowe: dofinansowanie posiłków, opieka medyczna w Medicover, karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie na życie, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych.

STEPAN POLSKA Sp. z o.o.

Stepan Company to światowy producent specjalistycznych środków chemicznych stosowanych w produktach konsumpcyjnych i przemysłowych. Stepan jest wiodącym producentem surfaktantów- kluczowych składników środków czyszczących oraz polioli poliestrowych, stanowiących główną część przemysłu poliuretanowego.

Przewiń do profilu firmy