Ta oferta pracy jest nieaktualna od 52 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent ds. Badań i Rozwoju

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Asystent
  • 2017-08-30

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Stepan Company to światowy producent specjalistycznych środków chemicznych stosowanych w produktach konsumpcyjnych i przemysłowych. Stepan jest wiodącym producentem surfaktantów - kluczowych składników środków czyszczących oraz polioli poliestrowych, stanowiących główną część przemysłu poliuretanowego.

W związku z intensywnym rozwojem firmy oferujemy pracę na stanowisku:

ASYSTENT DS. BADAŃ I ROZWOJU
Miejsce pracy: Wrocław

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Aktywny udział w przygotowywaniu formulacji
  • Wykonywanie analiz fizykochemicznych oraz badań aplikacyjnych
  • Prowadzenie bieżącej dokumentacji wyników badań
  • Sprawdzanie, konserwacja i kalibracja sprzętu kontrolno-pomiarowego

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne, preferowane chemiczne lub pokrewne
  • Doświadczenie w pracy w laboratorium
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole

KWALIFIKACJE MILE WIDZIANE

  • Doświadczenie w przygotowywaniu i testowaniu formulacji w obszarach CASE lub sztywnej pianki poliuretanowej

OFERUJEMY:

  • Pracę w nowoczesnym laboratorium R&D na terenie Kampusu Pracze
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Program rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę
  • Benefity pozapłacowe: opieka medyczna w Medicover, karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie w PZU, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego.

Jednocześnie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.
Nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

Prosimy o załączenie do CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez Stepan Polska Spółka z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym, ulica Urazka 8 a,b,c w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych – w powyższych celach - innym podmiotom powiązanym ze Stepan Polska Sp. z o.o.. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne”.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się