Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent ds. BHP i Ochrony Środowiska

TEDi Sieć Handlowa Sp. z o.o.O firmie

TEDi Sieć Handlowa Sp. z o.o.

11 Listopada 11

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w koordynacji systemu gospodarowania odpadami komunalnymi i przemysłowymi w przedsiębiorstwie

  • Realizacja projektów umożliwiających osiąganie ustalonych celów środowiskowych

  • Monitorowanie, definiowanie i wdrażanie zmian przepisów prawa w zakresie BHP i ochrony środowiska

  • Sporządzanie okresowych analiz i raportów w zakresie Ochrony Środowiska

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi w zakresie BHP i Ochrony Środowiska

  • Współpraca z podmiotami gospodarczymi w zakresie zbierania i unieszkodliwiania odpadów

  • Udział w przeprowadzaniu badań środowiska pracy

  • Współpraca we wdrażaniu inwestycji i rozwiązań organizacyjno- technicznych mających na celu stałą poprawę bezpieczeństwa pracowników i minimalizację negatywnego wpływu działalności firmy na środowisko naturalne

  • Prowadzenie dokumentacji z obszaru BHP i Ochrony Środowiska zgodnie z polskim prawem

  • Wsparcie w procesie oceny ryzyka zawodowego

  • Współpraca z innymi działami firmy zlokalizowanymi w Polsce i za granicą

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu BHP / Ochrona Środowiska – lub bycia w trakcie studiów

  • Znajomość zagadnień z zakresu Ochrony Środowiska

  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikacyjnym

  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności organizacyjne

  • Umiejętności obsługi komputera i podstawowych aplikacji, praktyczna znajomość Word i MS Excel

  • Duża motywacja do pracy, otwartość na nowe wyzwania

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Odpowiednie szkolenie wprowadzające

  • Doświadczenie w pracy w firmie międzynarodowej

W związku z dynamicznym rozwojem sieci detalicznej w Polsce, europejska sieć sklepów TEDi z artykułami gospodarstwa domowego, wyposażenia wnętrz i artykułami dekoracyjnymi poszukuje osób chętnych do pracy.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.