Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent ds. biurowo – administracyjnych

Perfect Beauty

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • kompletowanie i segregowanie dokumentów księgowych

  • pomoc przy realizacji działań w dziale marketingu oraz w dziale sprzedaży

  • wprowadzanie danych do systemu księgowego

  • weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i merytorycznym

  • dbanie o sprawny obieg dokumentów i korespondencji

Nasze wymagania

  • sprawna obsługa programów Microsoft Office (Word, Excel)

  • skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • samodzielność

  • umiejętność pracy indywidualnej oraz zespołowej

  • duża chęć do pracy

Mile widziane

  • znajomość programu Optima

To oferujemy

  • pracę na pełen etat

  • zatrudnienie w stabilnej firmie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie

  • wszystkie niezbędne do pracy narzędzia (telefon, komputer)

  • miłą atmosferę pracy, pozytywny i zgrany zespół

  • wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji

PB NAILS – firma z ponad 14-letnim doświadczeniem w branży beauty, oferująca najwyższej jakości produkty dla stylistów paznokci poszukuje Asystenta ds. biurowo – administracyjnych.